• משלוחים והחזרות
  • הוראות שימור
  • שאל שאלה על המוצר

אנחנו יודעים שאין תחליף לדג טרי, ולכן מפעילים מערך משלוחים יעיל במיוחד שמגיע לרוב חלקי הארץ כמעט מדי יום. החלוקה מתבצעת באמצעות רכבי קרור מכויילים ומאושרים ע"י מכון התקנים ומשרד הבריאות.

הזמנות לכל חלקי הארץ מתאפשרות ברוב ימות השבוע. ניתן לשלם על ההזמנה מראש באתר, בטלפון או במזומן לנהג שמביא את המשלוח שלכם.

בכל מקרה של אי שביעות רצון ניתן להחזיר את המוצרים ולקבל עבורם החזר. הזמינו היום ותתחילו ליהנות מדגים טריים ואיכותיים כבר מחר.

דגים שמיועדים לצריכה עד יומיים מיום הרכישה יש לאחסן באיזור הקר ביותר במקרר, ארוז במגש ולא באריזת וואקום (אנא בקשו זאת במעמד ההזמנה). אם ניתן, מומלץ לשים שקית קרח על הדגים לכל משך שהותם במקרר.

דגים שמיועדים לצריכה יומיים לאחר הרכישה דורשים הקפאה, אותה כדאי לבצע בהקדם האפשרי. המלצתנו היא לבקש מאיתנו במעמד ההזמנה להקפיא את הדגים בעצמנו, כיוון שאנו עושים זאת בטכנולוגיה מהירה במיוחד השומרת על איכות וטריות הדג. לאחר ההפשרה, תופתעו לגלות שהדג שיש בידיכם מרגיש ממש טרי, ואף אחד לא ירגיש שהוא היה קפוא! תנסו אותנו. בהערות להזמנה אנא בקשו לארוז באריזת וואקום בחלוקה המתאימה לכם.

דג קפוא ניתן לשימוש תוך 12 חודשים מיום הייצור על פי חוקי משרד הבריאות (המידע רשום על גבי המוצר כך שאין צורך לזכור).

קרפצו וסביצ'ה מיועדים ומומלצים לצריכה ביום הקנייה.

דובר סול

220.00 ₪ לק"ג

דובר סול או משה רבינו.


האגדה מספרת שמשה רבינו חצה אותו עם הים ולכן צורתו שטוחה, צד אחד לבן והשני שחור. הוא שוחה במקביל לקרקעית ושייך למשפחת השט-צד. אחד המעדנים הטובים שיש לנו בים התיכון מאוד נדיר ויקר.


מצויין לטיגון או לצליה במחבת עם חמאה. מעדן!!!


כל יחידה מכילה כ 700 גרם

דג זה נמצא בזמינות מוגבלת

+
יח'
-

* שדות חובה

220.00 ₪ לק"ג

*המשקל והמחיר הסופי יקבעו בשקילה לפרטים נוספים

מה אתם חושבים על המוצרים שלנו?
  כוכב 1 2 כוכבים 3 כוכבים 4 כוכבים 5 כוכבים
Value